Fundacja Zielony Horyzont

Aktualności

23.09.2014

Otwieramy Naturalnie To TuOTWIERAMY SALON KOSMETYKI NATURALNEJ!
Naturalnie To Tu to pierwszy w Warszawie salon kosmetyki w pełni naturalnej. Robimy świeże kosmetyki na miejscu, używamy ekologicznych marek

Salon Naturalnie To Tu założyła i zaprojektowała Fundacja Zielony Horyzont jako przedsiębiorstwo ekonomii społecznej. Dochód z salonu będzie przeznaczony na realizację misji Fundacji, jaką jest edukacja ekologiczna społeczeństwa i inicjowanie integracji wspólnot lokalnych.
W salonie pracujemy na kosmetykach ekologicznych, wegańskich i organicznych, tych bez sztucznych barwników i aromatów, konserwantów, utrwalaczy, parabenów, pochodnych ropy naftowej, związków pochodzenia zwierzęcego i testowanych na zwierzętach, składników modyfikowanych genetycznie. Część mikstur do zabiegów przygotowujemy sami, w obecności klienta. Dzięki temu możemy zagwarantować świeże i dobrane do indywidualnych potrzeb, ale także upodobań produkty pielęgnacji.

Chcemy dbać o zdrowie i piękno, promować ekologiczne wybory konsumenckie i nie obciążać środowiska szkodliwymi produktami ubocznymi prowadzenia salonu. Wierzymy, że z czasem klienci salonu zostaną naszymi przyjaciółmi. Za obdarzenie nas zaufaniem odwdzięczymy się delikatnością, profesjonalizmem, ciepłą atmosferą.
Zapraszamy na www.facebook.com/naturalnietotu« powrót