Fundacja Zielony Horyzont

Archiwum

12.03.2012

Lokalny partner do akcji zbiórek elektrośmieci i zużytych bateriiFundacja Zielony Horyzont poszukuje lokalnych partnerów do zorganizowania akcji zbiórek elektrośmieci i zużytych baterii we Włocławku, Aleksandrowie Łódzkim, Olsztynie,  Bydgoszczy, Kielcach, Radomiu, Kaliszu, Piotrkowie Trybunalskim. 

 


Fundacja Zielony Horyzont poszukuje lokalnych partnerów do zorganizowania akcji zbiórek elektrośmieci i zużytych baterii we Włocławku, Aleksandrowie Łódzkim, Olsztynie,  Bydgoszczy, Kielcach, Radomiu, Kaliszu, Piotrkowie Trybunalskim. 

Koszty logistyki odbioru elektrośmieci i zużytych baterii, oraz zakup roślin lub owoców do rozdania w ich zamian, po stronie fundacji.  Od partnera oczekujemy wyboru miejsca zbiórki, promocji zbiórki w lokalnych mediach oraz pomocy w dniu zbiórki.  W zamian oferujemy wynagrodzenie.

Mile widziane organizacje, mające doświadczenie w organizowaniu imprez publicznych o charakterze ekologicznym, lub te, dla których ważna jest idea właściwego postępowania z elektrośmieciami i zużytymi bateriami.

W razie pytań, prosimy o kontakt:  Marta Pawlak (Pawlak@zielonyhoryzont.org.pl lub 501 48 48 09).

Na zgłoszenia czekamy do 23 marca pod adresem:  pawlak@zielonyhoryzont.org.pl. 

 

 

 

 « powrót