Fundacja Zielony Horyzont

Archiwum

08.06.2012

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Drugie Życie Elektrośmieci" dobiegła końcaIV edycja Konkursu zakończyła się uroczystą Galą w Centrum Nauki Kopernika

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Drugie Życie Elektrośmieci" dobiegła końca.
Do konkursu zgłosiło się i rywalizowało ze sobą 211 Zespołów. Najlepsi z nich zostali zaproszeni na uroczyste zakończenie konkursu oraz wręczenie nagród, które odbyło się 6 czerwca o godzinie 12.00 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. 6 czerwca 2012 r. w Centrum Nauki Kopernik odbyła się Uroczysta Gala podsumowująca IV edycję Konkursu.
Uroczystość rozpoczęły wystąpienia Ministra Środowiska - Pana Marcina Korolca oraz Ministra Edukacji Narodowej - Pani Krystyny Szumilas, w których obaj Ministrowie wyrazili uznania dla uczestników i organizatorów niniejszego konkursu.
Po kilku wystąpieniach nadszedł jakże wyczekiwany przez wszystkich moment wręczenia nagród. Na wszystkich laureatów czekały dyplomy, nagrody w tym bilety wstępu na zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik oraz zasłużone fanfary:)

Z tego miejsca chcielibyśmy jeszcze raz pogratulować wszystkim Zespołom, które brały udział w Konkursie, przede wszystkim zaś Laureatom Konkursu.
Staraliśmy się, aby ten dzień był niesamowitym przeżyciem dla Państwa. Efekty Państwa pracy były imponujące. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w koordynowanym rzez Fundację Konkursie.
W tym miejscu chcemy również podziękować instytucjom, które objęły patronat nad tym wydarzeniem: Ministerstwu Edukacji Narodowej, Ministerstwu Środowiska, Uniwersyteckiemu Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym, Polskiemu Komitetowi ds. UNESCO.


« powrót