Fundacja Zielony Horyzont

Eko torby

Mając na uwadze, kurczące się z dnia na dzienń zasoby naturalne naszej planety, chciałybyśmy zaproponować Państwu rozwiaząnie, które wpisuje się w najnowsze trendy świadomego recyklinu i ponowneo odzysku raz juz wykorzystanych surowców.

TORBY MESHKA

Wiele firm, systematycznie korzysta z wielkoformatowych banerów reklamowych wyprodukowanych z siatki mesh. Zodnie z przyjetym zwyczajem, w wiekszosci przypadków reklamy teo typu, po zdjeciu sa traktowane jako niepotrzebny odpad.
My mamy pomysł na ponowne wykorzystanie teo odpadu i chcemy pokazac, ze mozemy ja traktowac jako surowiec do wyprodukowanie nowej, przydatnej rzeczy. W Waszym imieniu, uszyjemy z nich torby na zakupy, dokumenty lub na urzadzenia multimedialne, które bedziecie moli potem rozdawac swoim klientom, ukazujac siebie jako firme przyjazna srodowisku.
Wszystkie siatki mesh, z których wykonywane sa torby sa dokładnie przez nas sprawdzane pod wzledem jakosci oraz czyszczone. Mesh, to materiał na bazie tkaniny poliestrowej powleczonej PCV przez dłui czas zachowuja kolor i fason. Wszystkie torby kroimy i szyjemy recznie w Polsce, przy współpracy z podmiotami ekonomii społecznej. Szyjemy takze torby w innych wymiarach.

Mamy nadzieje, ze nasza propozycja wpisze sie w Panstwa strategię społecznej
odpowiedzialności biznesu.

« powrót